Not: Belgelendirme kuruluşlarının hizmet aldığınız danışmanlık firmaları ile bir bağının olmaması gerekir. Herhangi bir şekilde şikayet konusu olur ise almış olduğunuz belgeler geçerliliğini kaybedebilir.  Hangi belgelendirme kuruluşundan belge alacağınızın bir önemi yoktur. İstediğiniz yerden alabilirsiniz. TÜRKAK tarafından yetkilendirilmiş 3(üç) adet belgelendirme kuruluşu vardır. Herhangi birini seçebilirsiniz.

Sizler işlerinize aynen devam edin biz ISO 15504 belgenizin alınmasını/devamını sağlayalım.

Çalışma şeklimiz

Öncelikle müşterilerimizden 2 tamamlanan proje(tek yazılımınız var ise farklı modülllrini de proje olarak gösterebiliyoruz) ve 1 devam eden proje seçmelerini istiyoruz.

Seçmiş oldukları projelerdeki:

  • Müşteri isterlerini, 
  • Yazılıma ilişkin arayüzlerini,
  • Veritabanı modellerini,
  • Kullanım kitapcıklarını ve kurulum ile ilgili açıklamalarını,
  • Ne zaman belge almak istediklerini,
  • Test senaryolarını,
  • Testlerin çıktılarını talep ediyoruz.

 

Daha sonra sizden aldığımız bu bilgileri hazırlamış olduğumuz yazılıma aktarıyoruz.(Aktarım işlemi firmamızca yapılmaktadır) Başka danışmanlık firmaları ile en önemli farkımız burada.  Onlar bu verileri dokümantasyona aktarmanızı sizlerin yapmasını ister sadece yol gösterirler. Bizde ise bu işlemler gerçekleştirmiş olduğumuz yazılım ile sağlanmaktadır.

Daha sonra sistem bütün dokümantasyonu üretmekte ve proje takvimine göre ayarlamaktadır. 

Genelde bu işlemleri yapmak için ek bir personel de ayrıca firmanızda istihdam etmek zorunda da kalabilirsiniz. Ortalama sigorta dahil firmanıza maliyeti yıllık 150.000 TL(Yüz elli bin) olacaktır. Böyle bir ek istihdam yükünden de sizleri korumuş oluyoruz. 

iso 15504 belgesi

 

Sistem sizlere yukarda görüldüğü gibi birçok veriyi toplayarak dokümantasyonu üretir. Zamanınız ve paranız size kalır. 

Seçim siz değerli ziyaretçimizin uzun süren toplantılar, ziyaretler, bu konu ile ilgilenen personelin işten ayrılması sonucu sahipsiz kalan süreç tehditlerine son. 

 

Sizlere bu konuda profesyonel çözüm sunuyoruz.

Her şeyi sizin firmanız yapıyor ise biz denetimde nasıl soruları cevaplandıracağız diye sorduğunuzu duyuyor gibiyim. Bunun içinde dokümantasyonu tamamladıktan sonra sorulacak olan tüm soruların karşılıkları hangi dosyada bulunacağı gibi konularıda sizlere tarafımızdan  tarifleri yapılmakta ve gerekli eğitimleri verilmektedir.

 

Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçin sorularınız varsa cevaplayalım.

© 2015 , her hakkı saklıdır.

Sosyal Medya

{modal}
sticky-logo